Belka górna - logotypy Fundusze Europejskie dla Wielkopolski, Rzeczpospolita Polska, Dofinansowane przez Unię Europejską, Samorząd Województwa Wielkopolskiego
Logotyp

Szukasz pracy jako MALARZ? Mamy dla Ciebie propozycję pracy w Niemczech!

Upłynął już termin aplikowania do tej oferty

Foreign Personnel Service

  Lokalizacja:

niestacjonarna

  Status oferty:

Wygasła

  Branża:

Budownictwo

Zadania i wymagania

Szukasz pracy jako malarz? Mamy dla Ciebie propozycję pracy w Niemczech!

Masz doświadczenie w pracach wykończeniowych?
Możemy Ci zaoferować pracę w miejscowości Pforzheim (Badenia-Wirtembergia)

do Twoich obowiązków będzie należało:
- malowanie i tapetowanie
- izolacja termiczna

czego od Ciebie oczekujemy:
- doświadczenia
- podstawowej znajomości języka niemieckiego
- prawa jazdy i samochodu

Co oferujemy?

co oferujemy:
- wynagrodzenie miesięczne 2400 EUR na rękę (netto) + dodatki
- niemiecką umowę o pracę
- ubezpieczenie
- możliwość zakwaterowania (200 EUR za pokój jednoosobowy)

Typ zatrudnienia

umowa na czas określony

Wymiar etatu

cały

Zmianowość

Not

Praca zdalna

Not

Liczba stanowisk

1

Przewidywane wynagrodzenie

powyżej 7 tys. zł miesięcznie brutto

Dodatkowe informacje

Kontakt: 537988887 lub 504028129

Umiejętności

(Arch) Architektura
  Znajomość materiałów wnętrzarskich i wykończeniowych
(Bud) Budownictwo
  Umiejętności wykonywania prac szpachlowych, malarskich i tapicerskich
  Umiejętność obsługi narzędzi i maszyn budowlanych
  Umiejętność wykonywania izolacji termicznych, akustycznych i antykorozyjnych instalacji i sieci
  Umiejętność wykonywania robót posadzkarsko-okładzinowych
  Wiedza z zakresu przebiegów procesów montażowych
  Znajomość systemów montażowych
(J) Językowe
  Znajomość języka niemieckiego
(Spec) Specjalne
  Prawo jazdy kat. B
(ZW) Zawodowe wspólne
  Umiejętność czytania i opracowania dokumentacji technicznej
  Umiejętność dbania o porządek na stanowisku pracy
  Umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów technicznych
  Umiejętność tworzenia rysunków technicznych
  Znajomość i przestrzeganie przepisów BHP i ppoż

Proponowane szkolenia

Loading content