Pracownik produkcyjny na dziale lakierni proszkowej

Upłynął już termin aplikowania do tej oferty

"DAGAT-ECO" sp. z o.o.

  Lokalizacja:

Poznań

  Status oferty:

Wygasła

  Branża:

Produkcja

Zadania

Wymagania: • zdolności manualne,

 • chęci do pracy i nauki nowych umiejętności,

 • dokładność i odpowiedzialność przy wykonywaniu swoich obowiązków,

 • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (5:00-13:00, 13:00-21:00 i 21:00-5:00),

 • doświadczenie w pracy produkcyjnej mile widziane.

Co oferujemy?

Oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • kompleksowe wdrożenie do pracy na stanowisku,
 • przewidywalny grafik pracy,
 • ubezpieczenie na życie,
 • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie oraz Twoich bliskich,
 • dodatkowe benefity pracownicze (min.: dodatek do wakacji i świąt, system poleceń pracowniczych).

Zmianowość

Not

Liczba stanowisk

1

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:

 • zabezpieczenie antykorozyjne stali przy wykorzystaniu roztworów chemicznych (fosforanowanie cynkowe),
 • przygotowanie elementów do procesu,
 • obsługa linii fosforanującej (ręcznej i automatycznej),
 • wypełnianie dokumentacji audytowej,
 • dbanie o prządek na stanowisku pracy.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do „Dagat-Eco” sp. z o.o., ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez „Dagat-Eco” sp. z o.o., ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. 

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem „Dagat-Eco” sp. z o.o.  ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań.

 

Jesteśmy polską firmą z ponad 35-letnim doświadczeniem produkcyjnym, wytwarzającą oporęczowanie ze stali czarnej i nierdzewnej. Współpracujemy z klientami z branży automotive, ale także z wieloma innymi.

Aktualnie poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisku:

Pracownik produkcyjny na dziale lakierni proszkowej 

Miejsce pracy: Poznań, os. Warszawskie, ul. Wrzesińska 20.

Proponowane szkolenia

Loading content

Podobne ogłoszenia

Loading content