Belka górna - logotypy Fundusze Europejskie dla Wielkopolski, Rzeczpospolita Polska, Dofinansowane przez Unię Europejską, Samorząd Województwa Wielkopolskiego

(PB) Pracownik produkcji - monter

Upłynął już termin aplikowania do tej oferty

Human & Hunter Sp. z o. o.

  Lokalizacja:

Września, Zasutowo, Białężyce, Bierzglin, Bierzglinek, Chocicza Mała, Chocicza Wielka, Chociczka, Gutowo Małe, Kaczanowo, Obłaczkowo, Psary Małe, Psary Polskie, Sokołowo

  Status oferty:

Wygasła

  Branża:

Produkcja

Zadania

Czego od Ciebie oczekujemy? • Zdolności manualnych,

 • Dyspozycyjności do pracy 3 zmianowej,

 • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Co oferujemy?

Co od nas otrzymasz?

 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • Atrakcyjne wynagrodzenie,
 • Możliwość rozwoju,
 • System szkoleń,
 • Pracę w młodym, przyjaznym zespole.

Zmianowość

Not

Liczba stanowisk

1

Dodatkowe informacje

Zadania na stanowisku pracy:

 • Montaż części zgodnie z instrukcją,
 • Naciąganie tapicerki na stelaż,
 • Kontrola zmontowanych elementów.
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SGP APT Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Legionów 92, 42-202 Częstochowa, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.
 2. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez SGP APT Sp. z o.o.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zgody są dobrowolny jednak brak Pani/ Pana zgody w punkcie pierwszym uniemożliwi nam wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym (na stanowisko podane w temacie wiadomości).

Informujemy, że Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest SGP APT Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Legionów 92, 42-202 Częstochowa.. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem siedziby Administratora lub pod adresem e-mail: iodo[małpa]sgpgroup.eu. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art.6 ust.1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym niepodanie danych osobowych uniemożliwia realizację celu – rekrutację na wskazane stanowisko pracy. Odbiorcami Państwa danych osobowych są podmioty zlecające rekrutację Administratorowi oraz podmioty należące do Grupy SGP. Za zgodą kandydatów po zakończeniu procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od momentu złożenia zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

SGP APT od 2006 roku wspiera przedsiębiorców w zadaniach zapewnienia najwyższej jakości produkowanych wyrobów. Specjalizujemy się w świadczeniu usług selekcji, sortowania, naprawy detali, komponentów oraz wyrobów gotowych. Dbamy o najlepsze dopasowanie kandydata do wymagań.

Dla jednego z naszych Kontrahentów, obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Monter/tapicer siedzeń samochodowych.

Miejsce pracy: Chocicza Mała/k. Wrześni.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy, prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Proponowane szkolenia

Loading content

Podobne ogłoszenia

Loading content