Logotyp

Marketing Project Manager

3mk Protection Sp. z o.o.

Lokalizacja:

63-400 Ostrów Wielkopolski

Status oferty:

Aktualna

Branża:

Produkcja

Zadania

- prowadzenie projektów marketingowych lub udział w projektach marketingowych
- prowadzonych przez innych pracowników,
- zarządzanie projektami marketingowymi,
- współpraca z zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż (w zakresie marketingu),
- prowadzenie efektywnych kampanii reklamowych i promocyjnych,
- kreowanie marki,
- mierzenie efektywności prowadzonych projektów marketingowych,
- współpraca z PM w zakresie komunikowania nowych produktów,
- wsparcie pracy działu marketingu w realizacji kampanii marketingowo-reklamowych,
- opracowywanie materiałów reklamowych oraz przygotowywanie akcji promocyjnych,
- dobieranie odpowiednich środków z zakresu reklamy i marketingu,
- koordynacja współpracy z zewnętrznymi partnerami firmy w zakresie marketingu
- i reklamy,
- inne prace zlecone przez przełożonego.

Co oferujemy?

- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- elastyczny czas pracy,
- ciekawe zadania i pracujący z pasją zespół,
- możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
- atrakcyjne warunki płacowe,
- dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
- premie ekologiczne,
- „paczuszka dla maleństwa”,
- biblioteka 3mk,
- możliwość korzystania z ZFŚS,
- komfortowe warunki pracy z pełnym zapleczem socjalnym (kuchnia, ekspres do kawy

Typ zatrudnienia

umowa na okres próbny

Wymiar etatu

cały

Liczba stanowisk

1

Dodatkowe informacje

Nasze oczekiwania:
- wykształcenie wyższe,
- znajomość zagadnień i trendów związanych z marketingiem, reklamą,
- chęć rozwoju w obszarze marketingu,
- swobodne poruszanie się po programach pakietu Office oraz arkuszach Google,
- skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- komunikatywność,
- wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i interpersonalne,
- elastyczne podejście do nowych wyzwań,
- umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz pracy pod presją czasu,
- gotowość do odbywania podróży służbowych.
Wymagania dodatkowe:
- wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe w zakresie marketingu,
- zainteresowanie światem nowych technologii, nowościami sprzętowymi,
- znajomość mediów społecznościowych od strony administratora,
- umiejętność analizy danych,
- znajomość języka obcego na poziomie min. B2.

Wymagane umiejętności

(TOR) Organizacja reklamy
Umiejętność monitorowania działań sprzedażowych i marketingowych
oczekiwany poziom: 4
Umiejętność optymalizacji kosztów kampanii promocyjnych
Umiejętność przygotowania ofert
oczekiwany poziom: 5
Umiejętność zarządzania kanałami własnymi marki
Znajomość zagadnień z zakresu marketingu
(ZW) Zawodowe wspólne
Umiejętność przygotowania prezentacji
Umiejętność przygotowania raportów
Znajomość i przestrzeganie przepisów BHP i ppoż
Znajomość pakietu MS Office

Dodatkowe wymagania

(J) Językowe
Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
(Społ) Społeczne
Kreatywność
Nastawienie na realizację celów
Samodzielność
Umiejętność analitycznego myślenia
Umiejętność budowania relacji z klientami
Umiejętność dbania o wizerunek firmy
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność szybkiego uczenia się
Zaangażowanie w wypełnianie zadań
Zdolności organizacyjne