Logotyp

Technik montażu

Upłynął już termin aplikowania do tej oferty.

APT Service Group sp. z o.o. Sp. k.

Lokalizacja:

64-100 Leszno

Status oferty:

Wygasła

Zadania

Obowiązki:
- montaż systemów odpylania przemysłowego (elementy rurowe, filtry)
- wsparcie działu serwisu
- praca na miejscu oraz u klienta końcowego

Co oferujemy?

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
- szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
- niezbędne narzędzia do pracy

Typ zatrudnienia

umowa na okres próbny

Wymiar etatu

cały

Liczba stanowisk

1

Dodatkowe informacje

Wymagania:
- wykształcenie techniczne
- znajomość rysunków technicznych
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
- umiejętność pracy zespołowej, wychodzenie z inicjatywą
- prawo jazdy kat.B

APT Service Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Lesznie zajmuje się projektowaniem oraz montażem systemów bezpieczeństwa w przemyśle drzewnym, meblarskim oraz papierniczym.

Zainteresowanych pracą w naszej firmie zachęcamy do przesłania swojej aplikacji
(CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji) na adres:
APT Service Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Geodetów 1, 64-100 Leszno
lub mailem na adres: [email protected]
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyślij nam swoje zgłoszenie, nie zapomnij załączyć CV.

Wymagane umiejętności

(Elk) Elektryka
Umiejętność czytania rysunków i schematów elektrycznych
oczekiwany poziom: 5
Umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów w zakresie elektryki
oczekiwany poziom: 4
Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
Umiejętność realizacji prac budowlano-montażowych, zgodnie z wymaganiami realizacyjnymi i przepisami bhp
(Spec) Specjalne
Prawo jazdy kat. B
(ZW) Zawodowe wspólne
Umiejętność czytania i opracowania dokumentacji technicznej
Umiejętność dbania o porządek na stanowisku pracy
Umiejętność dbania o sprzęt, maszyny i narzędzia wykorzystywane podczas pracy
Znajomość i przestrzeganie przepisów BHP i ppoż

Dodatkowe wymagania

(Społ) Społeczne
Dokładność
Dyspozycyjność
Punktualność
Umiejętność pracy w zespole
oczekiwany poziom: 3
Umiejętność komunikowania się w organizacji
Umiejętność organizacji pracy własnej

Proponowane szkolenia

Ładowanie zawartości