Logotyp

Inżynier instalacji HVAC/R

Werner Sp. z o.o. Sp. K.

Lokalizacja:

62-050 Mosina

Status oferty:

Aktualna

Wygaśnie za 4 dni!

Branża:

Inżynieria

Zadania

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie wsparciem w nadzorowaniu prac instalatorów, przygotowywaniu kosztorysów inwestycyjnych, ofert oraz przygotowywaniu dokumentacji technicznej i powykonawczej.

Co oferujemy?

- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Typ zatrudnienia

umowa na okres próbny

Wymiar etatu

cały

Liczba stanowisk

1

Dodatkowe informacje

Wymagania:
- wykształcenie techniczne (bądź student),
- znajomość i doświadczenie w instalacjach HVAC/R,
- umiejętność czytania projektów i dokumentacji technicznej,
- umiejętność obsługi programów projektowych i doborowych,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego (będzie atutem),
- zdolności organizacyjne i samodzielność,
- umiejętność pracy w zespole,
- zaangażowanie i odpowiedzialność.
- dokładność, wnikliwość, skrupulatność,
- prawo jazdy kat. B,

Zgłoszenia przesyłać na adres: [email protected]
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagane umiejętności

(Bud) Budownictwo
Umiejętność określania parametrów mediów wymaganych w pomieszczeniach i obiektach
oczekiwany poziom: 3
Umiejętność określania warunków montażu uzbrojenia i urządzeń instalacji, sieci i węzłów
oczekiwany poziom: 4
Umiejętność prowadzenia dokumentacji całego procesu budowlanego
Umiejętność wykonywania obliczeń związanych z projektowaniem sieci, przyłączy i instalacji
Umiejętność wykonywania robót związanych z budową, montażem oraz eksploatacją sieci i instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Umiejętność zabezpieczania miejsca wykonywanych robót związanych z montażem i remontem instalacji i sieci

Dodatkowe wymagania

(Społ) Społeczne
Odpowiedzialność
Punktualność
Rzetelność
Umiejętność ciągłego uczenia się
Umiejętność pracy w zespole
(ZW) Zawodowe wspólne
Umiejętność dbania o porządek na stanowisku pracy
Umiejętność komunikowania się w organizacji

Proponowane szkolenia

Ładowanie zawartości