Embedded Image

Pracownik działu technicznego aluminium ze znajomością języka francuskiego

 

Miejsce pracy:

63-100 Śrem

Status oferty:

Wygasła

Branża:

Budownictwo

Upłynął już termin aplikowania do tej oferty.

DEFOR SA

Rolna 5, 63-100 Śrem

Inne informacje

Opis stanowiska:
ustalanie terminów realizacji, planowanie wysyłek wyrobów gotowych i dostaw komponentów do produkcji, czuwanie nad poprawną realizacją zleceń, przygotowywanie dokumentacji warsztatowej produkowanych elementów na podstawie dostarczonego przez klienta zlecenia, współpraca z produkcją, logistyką.

Wymagania:
- wykształcenie techniczne: absolwent/ka lub student/ka studiów zaocznych (preferowane kierunki: wydział budowy maszyn, budownictwa),
- znajomość języka francuskiego na poziomie minimum średnio-zaawansowanym( warunek konieczny). Firma oferuje możliwość pogłębienia znajomości języka oraz pomoc w kontaktach z klientem,
- znajomość zasad rysunku technicznego,
- znajomość obsługi programów Auto-Cad,
- mile widziany SolidWorks,
- zaangażowanie i chęć do pracy.
Nie
1
Dokumenty prosimy składać na adres: DEFOR SA ul. Rolna 5, 63-100 Śrem lub kadry@defor.eu w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Wymagane umiejętności
Dodatkowe wymagania