Belka górna - logotypy Fundusze Europejskie dla Wielkopolski, Rzeczpospolita Polska, Dofinansowane przez Unię Europejską, Samorząd Województwa Wielkopolskiego

(PB) Pracownik obsługi maszyn

Upłynął już termin aplikowania do tej oferty

Human & Hunter Sp. z o. o.

  Lokalizacja:

Poznań, Dąbrowa, Skórzewo, Krzyżowniki, Baranowo, Batorowo, Lusowo, Przeźmierowo, Sady, Sierosław, Swadzim, Tarnowo Podgórne, Wysogotowo

  Status oferty:

Wygasła

  Branża:

Praca fizyczna

Zadania

Czego oczekujemy? • Zaangażowania oraz chęci nauki nowych rzeczy,

 • Zainteresowania funkcjonowaniem maszyn/pracami ślusarskimi,

 • Mile widziani studenci kierunków pokrewnych, chcących zdobyć doświadczenie w zawodzie lub odbyć płatną praktykę/staż.

Co oferujemy?

Co możemy Ci zaoferować?

 • Elastyczny grafik pracy, dostosowany do Twoich zajęć,
 • Możliwość rozwoju i nauki nowych umiejętności,
 • Atrakcyjne wynagrodzenie - studencie, dla Ciebie 23zł netto/h,
 • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • Pracę z fantastyczną ekipą,
 • Opiekę Koordynatora na każdym etapie zatrudnienia.

Zmianowość

Not

Liczba stanowisk

1

Dodatkowe informacje

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

 • Obsługa maszyn CNC,
 • Dobór odpowiednich parametrów oraz narzędzi,
 • Kontrola wykonanych elementów.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Legionów 92, 42-202 Częstochowa, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

2. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zgody są dobrowolny jednak brak Pani/ Pana zgody w punkcie pierwszym uniemożliwi nam wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym (na stanowisko podane w temacie wiadomości).

Informujemy, że Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Legionów 92, 42-202 Częstochowa.. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem siedziby Administratora lub pod adresem e-mail: iodo[małpa]sgpgroup.eu. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art.6 ust.1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym niepodanie danych osobowych uniemożliwia realizację celu – rekrutację na wskazane stanowisko pracy. Odbiorcami Państwa danych osobowych są podmioty zlecające rekrutację Administratorowi oraz podmioty należące do Grupy SGP. Za zgodą kandydatów po zakończeniu procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od momentu złożenia zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

SGP Group Sp. z o.o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki. Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości. 

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Pracownik obsługi maszyn.

Lokalizacja: Przeźmierowo

Osoby zainteresowane podjęciem pracy, prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Proponowane szkolenia

Loading content

Podobne ogłoszenia

Loading content