Logotyp

inżynier automatyki

Thule sp. z o.o.

Lokalizacja:

64-761

Status oferty:

Aktualna

Wygaśnie za 5 dni!

Branża:

Produkcja

Zadania

Twój zakres obowiązków
W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób pasjonujących się tematyką automatyzacji oraz doświadczonych w tym obszarze. Rola Konstruktora zajmującego się procesami automatyzacji w naszej firmie jest niezwykle ważna i daje ogromne możliwości samorozwoju oraz obcowania z wysokiej jakości robotami, nowoczesnymi technologiami oraz wymiany umiejętności z wykwalifikowanym zespołem.

Co oferujemy?

Pracę w międzynarodowej organizacji o bardzo dużym tempie rozwoju, uczestnictwo i bycie częścią wielu innowacyjnych dla organizacji projektów, wdrażanie nowych technologii, szkolenia oraz rozwój razem z rozrastającą się organizacją. Stawiamy na dobrą atmosferę w pracy którą budujemy my sami, oferujemy komfortowe warunki pracy oraz doceniamy innowacyjność oraz pomysłowość!

Benefity
- dofinansowanie nauki języków
- dofinansowanie szkoleń i kursów
- zniżki na firmowe produkty i usługi
- spotkania integracyjne
- program emerytalny
- brak dress code’u
- parking dla pracowników
- dodatkowe świadczenia socjalne
- możliwość uzyskania uprawnień
- inicjatywy dobroczynne
- pikniki rodzinne

Typ zatrudnienia

umowa na okres próbny

Wymiar etatu

cały

Liczba stanowisk

1

Dodatkowe informacje

Jeżeli jesteś osobą techniczną, posiadającą doświadczenie w obszarach konstruowania oraz automatyzacji, zaprzyjaźnioną ze sterownikami PLC w praktyce i chcesz zająć się wdrażaniem do produkcji nowych zautomatyzowanych i zrobotyzowanych maszyn oraz linii montażowych – aplikuj! Jednym z kluczowych obowiązków naszych Specjalistów ds. Konstrukcji (Automatyk) jest także ciągła współpraca z pozostałymi jednostkami Działu, kontrola oraz opiniowanie projektów z zakresów automatyki, ale będziesz mieć także możliwość prowadzenia analiz pojawiających się w procesach problemów i ich rozwiązywania. Osoba na tym stanowisku powinna mieć także we krwi ciągłe doskonalenie procesów. Oprócz bardzo kreatywnych i dynamicznych zadań, będzie również chwila na spędzenia czasu w trochę bardziej standardowy sposób podczas przygotowywania wymaganej dokumentacji.

Nasze wymagania
Jak wspomnieliśmy powyżej wymagamy od naszych kandydatów praktycznych znajomości pracy na sterownikach PLC ( programowanie, konfiguracja, diagnostyka) . Twoje doświadczenie na podobnym stanowisku musi być minimum 3-letnie. Wymagane jest wykształcenie wyższe - techniczne (preferowane kierunki: Mechanika, Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka). Kandydat na członka naszego zespołu musi także posiadać umiejętność praktycznego podejścia do rozwiazywania problemów oraz być samodzielnym i zaangażowanym w realizację zadań. Ważna jest dla nas również komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Umiejętności

(AiR) Automatyka i Robotyka
Znajomość zagadnień z zakresu automatyki

oczekiwany poziom: 5
(Bezp) Bezpieczeństwo
Umiejętność współpracy z organami nadzoru nad warunkami pracy

oczekiwany poziom: 1
(Społ) Społeczne
Dokładność

Innowacyjność

Komunikatywność

Kreatywność

Odpowiedzialność

Samodzielność

Umiejętność analitycznego myślenia

Umiejętność ciągłego uczenia się

Umiejętność pracy w zespole

Zaangażowanie w wypełnianie zadań

Zdolności organizacyjne

Zdolność dzielenia się wiedzą i umiejętnościami

oczekiwany poziom: 4
(ZW) Zawodowe wspólne
Umiejętność czytania i opracowania dokumentacji technicznej

Umiejętność dbania o porządek na stanowisku pracy

Umiejętność dbania o sprzęt, maszyny i narzędzia wykorzystywane podczas pracy

Umiejętność nadzorowania przebiegu procesu

Umiejętność prowadzenia prac przeglądowych, remontowych, modernizacyjnych

Znajomość i przestrzeganie przepisów BHP i ppoż

Znajomość pakietu MS Office

Proponowane szkolenia

Ładowanie zawartości