Logotyp

Inżynier projektu

Alvo sp. z o.o. Sp. K.

Lokalizacja:

64-030 Śmigiel

Status oferty:

Aktualna

Branża:

Transport/logistyka

Zadania

- Praca projektowa związana z zabudową sal operacyjnych (bloków operacyjnych) w kraju i zagranicą
- Tworzenie dokumentacji warsztatowej oraz budowlanej w środowisku AutoCad, dobrze widziana znajomość BIM i oprogramowania Revit
- Wykonywanie pomiarów budowlanych i uczestniczenie w konsultacjach technicznych, naradach budowy w kraju i zagranicą
- Nadzór nad realizacją projektu oraz przebiegiem montażu
- Nadzór nad tworzoną dokumentacją projektową
- Bieżąca współpraca z działem konstrukcyjnym, produkcyjnym, handlowym oraz montażystami

Co oferujemy?

- Nawiążemy z Tobą współpracę w formie umowę o pracę,
- Będziesz objęta/y przyjaznym, profesjonalnym program adaptacyjnym oraz szkoleniami technicznymi, będziesz miał/a możliwość podnoszenia kwalifikacji,
- Uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych na całym świecie,
- Twoje wynagrodzenie uzależniamy od kwalifikacji i Twojego doświadczenia,
- W środowisku pracy jakie tworzymy będziesz czuł się bezpiecznie,
- Gwarantujemy Tobie pakiet socjalny (min. premia świąteczna, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą lub inne formy spędzania czasu),
- Otrzymasz szybką pomoc finansową z zakładowej kasy zapomogowo-pożyczkowej do której warto się zapisać,
- Będziesz mieć możliwość przystąpienia do Grupowego ubezpieczenia oraz Opieki medycznej z szybką ścieżką rejestracji online.

Typ zatrudnienia

umowa na okres próbny

Wymiar etatu

cały

Liczba stanowisk

1

Dodatkowe informacje

Nasze wymagania
- Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, inżynieria środowiskowa, architektura lub podobne)
- Doświadczenie na stanowisku inżynier projektu, inżynier budowy, konstruktor lub podobnym co najmniej 2 lata
- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz rysunku budowlanego
- dobra znajomość i obsługa środowiska AutoCad, oraz mile widziana znajomość BIM i
- oprogramowania Revit
- Znajomość przepisów budowlanych
- Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1
Mile widziane
- Znajomość dodatkowego języka (niemiecki, hiszpański, arabski)
- Znajomość produktów medycznych i zasad funkcjonowania nowoczesnego bloku operacyjnego

Benefity
- prywatna opieka medyczna
- dofinansowanie szkoleń i kursów
- ubezpieczenie na życie
- preferencyjne pożyczki
- brak dress code’u
- kawa / herbata
- dodatkowe świadczenia socjalne
- dofinansowanie wypoczynku
- dofinansowanie wakacji dzieci
- paczki świąteczne
- możliwość uzyskania uprawnień
- inicjatywy dobroczynne

Umiejętności

(J) Językowe
Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

oczekiwany poziom: 5
(Społ) Społeczne
Innowacyjność

Komunikatywność

Kreatywność

Multizadaniowość

Otwartość

oczekiwany poziom: 4
Umiejętność analitycznego myślenia

Umiejętność inicjowania rozwiązań zwiększających efektywność

(Zarz) Zarządzanie
Umiejętność kierowania pracą w zespole projektowym

Umiejętność koordynowania wielu zadań

Znajomość zagadnień z obszaru zarządzania projektami

(ZW) Zawodowe wspólne
Umiejętność organizacji pracy własnej

Umiejętność współpracy

Znajomość pakietu MS Office

Proponowane szkolenia

Ładowanie zawartości