Logotyp

Staż w Dziale Technicznym

Beiersdorf Manufacturing Poznań sp. z o.o.

Lokalizacja:

61-021 Poznań

Status oferty:

Aktualna

Branża:

Produkcja

Zadania

- Wdrożenie systemu helpdesk dla obszaru Facility
- Wdrożenie zasad 5S dokumentacji technicznej
- Wsparcie w tworzeniu instrukcji obsługi dla nowych instalacji i urządzeń
- Współpraca w zakresach technicznych z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami biznesowymi
- Wspieranie zespołu w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych i w działaniach usprawniających procesy
- Przygotowywanie analiz i raportów

Co oferujemy?

- Umowa o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, przedszkole firmowe, sklepik firmowy, multikarnet sportowy i wiele innych)

Typ zatrudnienia

staż

Wymiar etatu

inny

Liczba stanowisk

1

Dodatkowe informacje

OCZEKIWANIA:
- Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów
- Znajomość MS Office (w szczególności Excel)
- Znajomość angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min B2.
- Komunikatywność i umiejętności pracy w zróżnicowanym zespole.
- Doświadczenie zdobyte podczas praktyk i staży
- Zorientowanie na myślenie procesowe, efektywność i rozwiązywanie problemów.
- Znajomość środowiska CAD mile widziana

Wymagane umiejętności

(ZW) Zawodowe wspólne
Umiejętność czytania i opracowania dokumentacji technicznej
oczekiwany poziom: 2
Umiejętność dbania o porządek na stanowisku pracy
oczekiwany poziom: 3
Umiejętność dbania o sprzęt, maszyny i narzędzia wykorzystywane podczas pracy
Wiedza z zakresu przebiegów procesów produkcyjnych i technologicznych
Znajomość i przestrzeganie przepisów BHP i ppoż
Znajomość pakietu MS Office

Dodatkowe wymagania

(J) Językowe
Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
oczekiwany poziom: 4
(Społ) Społeczne
Dokładność
Komunikatywność
Kreatywność
Odpowiedzialność
Umiejętność analitycznego myślenia
Umiejętność ciągłego uczenia się
Umiejętność pracy w zespole
Zaangażowanie w wypełnianie zadań
Zdolności organizacyjne

Proponowane szkolenia

Ładowanie zawartości