Belka górna - logotypy Fundusze Europejskie dla Wielkopolski, Rzeczpospolita Polska, Dofinansowane przez Unię Europejską, Samorząd Województwa Wielkopolskiego

Dane firmy

Context Help
Zaznaczenie tej opcji umożliwi publikacje ofert pracy przy pomocy utworzonego konta firmy szkoleniowej.

 Close help
The following fields have been filled in automatically:

Dane osoby kontaktowej

Skąd dowiedział(-a) się Pan(-i) o Systemie Zawodowcy?
Czym żyje wielkopolski rynek pracy? Gdzie są profesjonaliści, których szukasz? W jakich wydarzeniach warto brać udział, aby wzmacniać pozycję swojej marki? Możemy Cię o tym informować. Chcesz?

Składam wyraźną i dobrowolną zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych wysyłanych przez Politechnikę Poznańską, Plac Marii Skłodowskiej-Curie 5, w celu komunikacji związanej z informowaniem o usługach świadczonych przez Politechnikę Poznańską poprzez System Zawodowcy, w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr. 144 poz. 1204 z późn. zm.).
Jeśli wyrażasz zgodę, zaznacz pole wyboru.

Składam wyraźną i dobrowolną zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych wysyłanych przez Politechnikę Poznańską, Plac Marii Skłodowskiej-Curie 5, w celu komunikacji związanej z informowaniem o usługach świadczonych przez Politechnikę Poznańską poprzez System Zawodowcy, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się tutaj.